Opoczno

Značka OPOCZNO tvorí jedinečné a nadčasové kolekcie už viac než 125 rokov.

Už celé generácie pracuje na spokojnosti a zadosťučinení zákazníkov. Talentovaní a iniciatívni dizajnéri ako aj projektanti realizujú pomocou najmodernejšej technológie spoločne s profesionálmi z oblasti predaja a marketingu misiu značky OPOCZNO - tvorbu trendov a pomoc s využívaním nápadov, pri tvorbe pekných interiérov.

S takýmto cieľom sa koncentruje na najnovšie trendy svetovej módy - nielen v oblasti keramiky, keďže sa módne tendencie vždy prejavia aj v dekoračnom dizajne interiérov a v ich vybavení.

Ich odpoveďou na súčasnú módu je smelý dizajn s jeho bohatými farbami v nových kolekciách. Predĺžený tvar, odvážny dizajn a predovšetkým kolekcie obkladačiek a dlaždíc sú ďalším dôležitým prelomom v dizajne značky OPOCZNO.

Rozvoj a neustále zlepšovanie ich produktov umožňujú tri moderné výrobné závody: Mazovsko, Prímorie a Sliezsko, ale taktiež profesionáli, ktorí sa svojou každodennou prácou pričiňujú k dosahovaniu mnohých úspechov. OPOCZNO predstavuje dnes najsilnejšiu značku na trhu keramických obkladov a dlažieb.